25 вересня 2019 р. відбувся перший виїзд профорієнтаційної групи факультету природничої і фізико-математичної освіти до загальноосвітніх закладів Глухівського району. Ним було охоплено три локації – Суходільський навчально-виховний комплекс, Есманьську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Березівський навчально-виховний комплекс. До складу профорієнтаційної групи увійшли викладачі та співробітники факультету: доцент кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Вадим Іванович Шелудько, доцент кафедри біології та основ сільського господарства Олеся Миколаївна Мегем, асистент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Алла Миколаївна Кмець, старший лаборант кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Лариса Василівна Максименко. Алла Миколаївна, маючи великий практичний досвід роботи з учнівською молоддю, зокрема з питань підготовки до ЗНО, дала низку корисних практичних рекомендацій та окреслила актуальність вивчення біології й екології. Олеся Миколаївна надала вичерпну консультацію майбутнім вступникам щодо можливого вибору спеціальностей та відповідного переліку сертифікатів УЦОЯО. Лариса Василівна наголосила на важливості свідомого вибору майбутньої професії. Розповіла про перспективи працевлаштування випускників спеціальності Середня освіта, предметних спеціальностей Фізика, Математика, Інформатика. Зацікавила юнаків та дівчат прикладами наукових досліджень, якими займаються викладачі кафедри на чолі з доктором фізико-математичних наук, професором, членом Нью-Йоркської Академії Наук Іваном Івановичем Качуриком. «Ми не маємо права робити вибір за дитину, але наш обов’язок дати відповіді на її питання щодо професії, яка може стати справою всього її життя, можливістю успішної самореалізації», – так прокоментували свою роботу члени профорієнтаційної групи.

Корисною була зустріч не тільки для школярів, а й для вчителів, адже на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка розпочався набір на курси підвищення кваліфікації.

Слова вдячності за надану можливість спілкування з учнями висловлюємо директорам загальноосвітніх закладів Надії Іванівні Ащауловій, Ганні Миколаївні Чмирьковій, Тетяні Олександрівні Мурашко і запрошуємо до співпраці.