Шановні друзі! Запрошуємо Вас до участі у IV Всеукраїнській конференції "Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи", що відбудеться 19-20 жовтня 2023 року!

Нині бібліотека університету є особливим інформаційним простором та надійним осередком підготовки майбутніх педагогів до професійної діяльності. В ній не лише зберігаються численні джерела інформації, а й забезпечується вільний доступ до неї. В умовах дистанційного навчання бібліотеки України взяли на себе роль надійних партнерів для кожного студента, викладача та науковця, запроваджуючи системне дистанційне обслуговування та зберігаючи своє значення як онлайн-платформ інформаційного забезпечення освітнього процесу.

Вітаємо голову студентського самоврядування факультету природничої і фізико-математичної освіти Артемія ГРОМАКА з призначенням іменної стипендії голови Сумської державної адміністрації! Зичимо нових здобутків, гарної команди однодумців та наснаги! Пишаємося нашим Артемієм!

Директор КЗ СОР "РЛП "Сеймський"Марія КОНЯЄВА завітала до Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка та подякувати декану факультету природничих та фізико-математичних наук, доктору наук, професору ІННІ МИКОЛАЇВНІ КОРЕНЕВІЙ за співпрацю і подарувала невеличкі подарунки.