Шановні учасники конференції!

Запрошуємо Вас долучитися до ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції

«СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ВИМІР

ПРОБЛЕМ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄДИНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО І СВІТОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ» що відбудеться 25 травня 2022 року у дистанційному форматі. Початок о 10.00.

Підключитися до конференції  Zoom

Ідентифікатор конференції: 752 9100 3491

Код доступу: 2022

5 травня 2022 року для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Математика), було проведено гостьову лекцію канд. пед. наук, вчителем математики Комунального закладу «Ліцей «Науковий»» Новіковою Анною Олександрівною  на тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі формування умінь математичного моделювання».

Сьогодні, 27 квітня 2022 року для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Математика), було проведено лекційне заняття вчителем математики приватної школи "Ліко-школа" Вербицькою Тетяною Анатоліївною на тему: "Програми для вивчення математики в дистанційних умовах (Quizziz, Desmos)".

Увага!

У зв’язку з оголошеним воєнним станом та ситуацією, яка наразі склалася в Україні, ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ВИМІР ПРОБЛЕМ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИВ КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄДИНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО І СВІТОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ»

переноситься на 25 травня 2022 року.

Для участі в конференції необхідно  до 01 травня 2022 року надіслати  заявку та  тези доповіді   на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформаційний лист