В 2021 році відбулося суттєве поповнення матеріально-технічної бази нашого факультету. Зокрема, сучасним обладнанням забезпечено кабінет фізики і методики навчання (аудиторія 311). Це дуже важливо, оскільки навчальний експеримент є основою вивчення фізики. Без перебільшення можна сказати, що якість знань і практична підготовка студентів з фізики перебувають у прямій залежності від якості фізичного експерименту. Шкільний фізичний експеримент підводить студентів до розуміння сучасних фізичних методів дослідження, виробляє у них практичні вміння і навички.

На заняттях з методики навчання фізики студенти 26-Ф групи вивчають нове обладнання, знайомляться з використанням експерименту в навчальному процесі з фізики, технікою демонстрування, вимогами до організації фізичного демонстраційного експерименту.

Серед нового обладнання є як традиційне для кабінету фізики обладнання – демонстраційні вимірювальні прилади, терези, динамометри, штативи та ін., так і найсучасніше устаткування, яке ще потребує вивчення і розробки відповідної методики його використання. Зокрема, великий інтерес студентів викликала цифрова лабораторія Vernier, яка відповідає Концепції Нової української школи. Дуже широкий арсенал способів і методів отримання даних, їх обробки і відображення дозволяє здійснювати викладання фізики на якісно новому рівні і ґрунтовно займатися дослідницькою роботою.

На фото: студенти 26-Ф групи на занятті з методики навчання фізики. Викладач Рябко А.В.

Компоненти цифрової лабораторії Vernier

25 лютого на ФПФМО було проведено виховний захід, присвячений 150-річчю з дня народження відомої української письменниці Лесі Українки.
Учасники заходу декламували вірші; ознайомилися з цікавими фактами з біографії, життєвого та творчого шляху поетеси; переглянули документальний фільм «Леся Українка».
ФПФМО розпочинає акцію "РУКА ДОПОМОГИ" ?
Запрошуємо всіх прийняти участь!
Ви можете допомогти будь-чим: речами, іграшками, книгами, матеріальною допомогою!
Акція триватиме до 25 березня!
Збір речей відбуваються у 7 корпусі ГНПУ на 2 поверсі! ?
Якщо виникнуть питання то ви можете звернутися до студентського декана факультету @kandyba_alina (Інстаграм)

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує вступників 2021 року взяти участь у першому (дистанційному) турі Всеукраїнських олімпіад з біології, математики, фізики, української мови та історії України, який триватиме з 1 лютого по 26 березня 2021 р.

Заповнити анкету учасника та виконати завдання І туру можна за посиланнями

Історія України

Другий тур буде проведено 28 квітня 2021 року на базі факультету природничої і фізико-математичної освіти ГНПУ ім. О. Довженка. До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі.

Учасникам, які успішно виконають завдання І та ІІ турів, під час вступу до нашого університету будуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката ЗНО з відповідного предмета (від 1 до 20 балів).

До участі запрошуються особи, які здобули повну загальну середню освіту, або мають освітній рівень «молодший спеціаліст» («молодший бакалавр»), або є учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти, або є студентами випускових курсів коледжів, училищ, технікумів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в рік вступу.

Будемо раді бачити Вас серед учасників олімпіади!

Оргкомітет

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує вступників 2021 року взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах з біології, математики, фізики, української мови, історії України Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Це можливість отримати до 20 додаткових балів для вступу до нашого університет.

Перший (дистанційний)тур триватиме з 1 лютого по 26 березня 2021 р.

Слідкуйте за новинами нашого сайту http://pfm.gnpu.edu.ua з 1 лютого в рубриці «Вступнику. Вступна кампанія – 2021» та на головній сторінці.