Зображення може містити: 1 особа

Знову стартував новий навчальний рік! І традиційно здобувачів освіти, що вступили на I курс ФПФМО, гостинно привітали на врочистій зустрічі. Декан факультету Коренева І.М. ознайомила студентів із структурою факультету, особливостями освітнього процесу тощо. Також на факультет завітала адміністрація - ректор Курок О.І. та проректор з наукової роботи та міжнародних звязків Луценко Г.В. Призначено було й кураторів академічних груп І курсу. Щиро зичимо усіляких гараздів і вдалого навчання.

Відбулися державні екзамени з біології і методики навчання біології для здобувачів ОС "Бакалавр" денної і заочної форм навчання. Студенти захищали випускові роботи та складали усний іспит. У цілому, було продемонстровано достатній рівень знань, здобувачі вільно оперували поняттями, теоріями, термінами. Вітаємо і бажаємо успіхів у подальшому!
Знай наших. Повернулися з нагородами! Перемога на обласному конкурсі проєктів "Stop Covid-19" (викладачі Хроленко М.В., Мегем О.М.), Кугай Н.В. отримала нагороду від губернатора області за наукові здобутки. Була створена також рада молодих вчених при Сумській обласній раді, в яку ввійшла Луценко О.І. Щирі вітання! Дякуємо ректорові Курку О.І. за сприяння та підтримку!