Шановні учасники конференції!

Запрошуємо Вас долучитися до ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції

«СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ВИМІР ПРОБЛЕМ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄДИНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО І СВІТОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ» що відбудеться 25 травня 2022 року у дистанційному форматі. Початок о 10.00.

 

Підключитися до конференції  Zoom

https://us04web.zoom.us/j/75291003491?pwd=ZrUWwkPvT47VhnVnsWf0EQKe3ZBx_p.1

Ідентифікатор конференції: 752 9100 3491

Код доступу: 2022

Програма конференції

Збірник наукових праць студентів ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ВИМІР ПРОБЛЕМ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄДИНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО І СВІТОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ»

Сертифікати учасників конференції

Увага! 

У зв’язку з оголошеним воєнним станом та ситуацією, яка наразі склалася в Україні, ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ВИМІР ПРОБЛЕМ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИВ КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄДИНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО І СВІТОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ» 

переноситься на 25 травня 2022 року.

Для участі в конференції необхідно  до 01 травня 2022 року надіслати  заявку та  тези доповіді   на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі

 І Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми розвитку творчої особистості майбутнього педагога  в контексті інтеграції України до єдиного європейського і світового освітнього простору»

 

Конференція відбудеться 2729 жовтня 2021 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 

  1. Педагогіка творчості: філософський, психологічний контекст.
  2. Проблеми, методи і технології розвитку творчості педагога в умовах інтеграції України в Європейський освітній простір.
  3. Творча особистість учителя: досвід та проблеми країн Європи.
  4. Розвиток творчості майбутнього педагога в закладах вищої освіти.
  5. Практична реалізація творчого потенціалу вчителя в умовах Нової української школи.

 

Інформаційний лист