Факультет природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка розпочинає ознайомлення з новими освітньо-професійними програмами.

Адже обирати потрібно ті професії, які будуть актуальними не тільки на момент вступу до ЗВО, а й на етапі завершення навчання.

Тому спілкуємося з гарантом програми «Середня освіта (Природничі науки)», кандидатом педагогічних наук, доцентом – Ліаною Володимирівною БУРЧАК

16.12.2021 відбулося друге засідання робочої групи з розробки освітньої програми «ОП Середня освіта (Природничі науки)» ОС «Бакалавр». На засіданні були присутні:
1.    Коренева І.М., декан факультету природничої і фізико-математичної освіти, доктор педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін;
2.    Бурчак Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології та основ сільського господарства;
3.    Кухарчук Р.П., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри фізико-математичної освіти та інформатики;
4.    Хлонь Н. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін;
5.    Рябко А.В., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри фізико-математичної освіти та інформатики;
6.    Полякова А. С., кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін;
7.    Кмець А.М., асистент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін.
Робоча група обговорювала переліку освітніх компонентів ОП Середня освіта (Природничі науки)». В процесі плідної дискусії й обміну думками присутні затвердили перелік і обсяги нормативних навчальних дисциплін циклу професійної підготовки.

Робота триває, новій спеціальності на нашому факультеті - бути!

Сьогодні (24.11.21) відбулося засідання робочої групи з розробки ОП "Середня освіта (Природничі науки)".
До робочої групи увійшли науково-педагогічні працівники у складі: Бурчак Л.В. – к.п.н., доцента кафедри біології та основ с/г – гарант програми; Кореневої І.М. – д.п.н., доцента кафедри ТМВПД, декана ФПФМО; Хлонь Н.В. – к.п.н., доцента кафедри ТМВПД; Полякової А.С. – к.б.н., старшого викладача кафедри ТМВПД; Кухарчука Р.П. – к.п.н., доцента кафедри фізико-математичної освіти та інформатики, завідувача кафедри фізико-математичної освіти та інформатики; Рябка А.В. – к.п.н., старшого викладача кафедри фізико-математичної освіти та інформатики.
У коло питань, що розглядалися на зібранні входили: аналіз існуючих ОП інших закладів освіти, уточнення переліку нормативних і вибіркових дисциплін навчального плану за циклами підготовки, спрямованість на положення НУШ тощо.
May be an image of 6 people and text
May be an image of 4 people and text