26 вересня 2019 р. було проведено профорієнтаційний захід у Сумському медичному коледжі для студентів випускних курсів. Декан факультету Марина Володимирівна Хроленко та заступник декана з навчальної роботи Олеся Миколаївна Мегем ознайомили майбутніх вступників з особливостями прийому документів, вступних випробувань та зарахування на навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста Глухівським НПУ ім. О. Довженка. Усіх, хто зацікавився інформацією, запросили продовжити знайомство з факультетом на День відкритих дверей, що відбудеться 2 листопада 2019 р. у стінах закладу вищої освіти з найдавнішою історією та не менш цікавим сьогоденням.

Висловлюємо щиру вдячність за дружній прийом директору коледжу Олександру Вікторовичу Кононову та заступнику директора з навчальної роботи Світлані Олександрівні Клименко.