18 вересня 2019 р. на факультеті природничої і фізико-математичної освіти стартувала профорієнтаційна кампанія. Перший візит відбувся до ППК Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Зустріч зі студентською молоддю освітнього закладу провели доцент кафедри біології та основ сільського господарства Олеся Миколаївна Мегем і старший викладач кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Оксана Володимирівна Заїка. У ході спілкування була надана детальна інформація про особливості вступу та навчання в Глухівському НПУ ім. О. Довженка.

Факультет природничої і фізико-математичної освіти висловлює щиру подяку за сприяння в організації заходу та багаторічну плідну співпрацю заступнику директора з навчально-виховної роботи ППК Глухівського НПУ ім. О. Довженка Зої Василівні Туряниці.

Усім працівникам та здобувачам освіти бажаємо наснаги в новому навчальному році!

Успішне майбутнє – це правильний вибір, зроблений сьогодні.