4 лютого відзначає свій День народження кандидат біологічних наук, доктор сільськогосподарських наук, професор і просто чарівна та мудра жінка - Горшкова Лідія Михайлівна!
У цей святковий день, викладачі та чисельне студентство факультету природничої і фізико-математичної освіти щиро вітають Лідію Михайлівну Горшкову зі святом.
Бажаємо завжди радіти, посміхатися, бути неповторною. Ніколи не розчаровуватися і не сумувати. Нехай кожен день буде наповнений яскравими подіями, а кожна мета буде досягнута. Довгих років життя, а також міцного здоров’я і, звичайно ж, удачі, адже без неї в наш складний час ніяк. З Днем народження!

Світлина від Liana Burchak.

1 лютого святкує День народження Бурчак Станіслав Олександрович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізико-математичної освіти та інформатики, докторант ГНПУ ім. О.Довженка.
У радісний і світлий день народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя – в серце!

Світлина від Liana Burchak.