Лекція Володимира Сулима

1 травня 2024 року на факультеті природничої і фізико математичної освіти ГНПУ ім.О. Довженка відбулася гостьова лекція Володимира СУЛИМА, програміста, астронома-аматора спільноти «АстроСуми», редактора сайту www.astro.sumy.ua «Астрономічні спостереження: від споглядання неба до відкриття нових світів».

Продовжуємо серію гостьових лекцій у рамках проєкту ФПФМО «Дізнайся від професіонала».

19 квітня відбулася надзвичайна цікава лекція від Віталія Ходневича, PhD, інженера-дослідника в галузі космічної оптики Інституту технологічних досліджень  IRT Saint Exupéry (Франція). Тема лекції – «Зроби це сам: дослідження Всесвіту за допомогою саморобних інструментів у фізиці та астрономії».

Відбувся захист педагогічної практики у 61МФ групі.

Обговорення освітніх програм зі здобувачами триває!
З метою поліпшення якості освітньої програми «Середня освіта (Фізика та інформатика)» відбулася чергова зустріч гаранта програми і робочої групи розробників зі здобувачами вищої освіти другого магістерського рівня.