З таким девізом 2.05.2023 року розпочалась зустріч здобувачів освіти ОПП "Біологія та здоров'я людини та фізична реабілітація",гарантом програми к.б.н., доценткою Оленою Луценко, к.пед.н. Валентиною Самілик (членкинею проєктної групи) та к.філ. н., доцентом Дмитром Марєєвим (керівник навчально-методичного відділу (забезпечення міжнародної та проєктної діяльності)). 

До громадського обговорення представлено

ПРОЄКТ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ

«Середня освіта (Біологія та здоров’я людини та фізична реабілітація)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта за предметною спеціальністю 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) спеціалізація: фізична реабілітація галузі знань 01 Освіта/Педагогіка

Зауваження, пропозиції та побажання просимо надсилати до 27 травня 2023 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До громадського обговорення представлено проєкт ОПП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини та фізична реабілітація)» першого (бакалаврського) рівня освіти на 2022 рік за спеціальністю 014 Середня освіта. Зауваження, пропозиції та побажання просимо надсилати до 02 травня 2022 року на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
ПРОЄКТ ОПП