Сьогодні викладачі ФПФМО традиційно продовжили профорієнтаційні візити до закладів середньої освіти. Цього разу команда в складі Бурчак Л.В., Бурчака С.О., Сухойваненко Л.Ф., Максименко Л.В., відвідали школи м.Кролевця та Кролевецького району. Всього було 7 закладів. Випускників було ознайомлено з умовами навчання в нашому ЗВО, звернено увагу на безкоштовні курси, специфіку спеціальностей тощо.

Світлина від Liana Burchak.
Світлина від Liana Burchak.
Світлина від Liana Burchak.
Світлина від Liana Burchak.

26 вересня 2019 р. було проведено профорієнтаційний захід у Сумському медичному коледжі для студентів випускних курсів. Декан факультету Марина Володимирівна Хроленко та заступник декана з навчальної роботи Олеся Миколаївна Мегем ознайомили майбутніх вступників з особливостями прийому документів, вступних випробувань та зарахування на навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста Глухівським НПУ ім. О. Довженка. Усіх, хто зацікавився інформацією, запросили продовжити знайомство з факультетом на День відкритих дверей, що відбудеться 2 листопада 2019 р. у стінах закладу вищої освіти з найдавнішою історією та не менш цікавим сьогоденням.

Висловлюємо щиру вдячність за дружній прийом директору коледжу Олександру Вікторовичу Кононову та заступнику директора з навчальної роботи Світлані Олександрівні Клименко.

25 вересня 2019 р. відбувся перший виїзд профорієнтаційної групи факультету природничої і фізико-математичної освіти до загальноосвітніх закладів Глухівського району. Ним було охоплено три локації – Суходільський навчально-виховний комплекс, Есманьську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Березівський навчально-виховний комплекс. До складу профорієнтаційної групи увійшли викладачі та співробітники факультету: доцент кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Вадим Іванович Шелудько, доцент кафедри біології та основ сільського господарства Олеся Миколаївна Мегем, асистент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Алла Миколаївна Кмець, старший лаборант кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Лариса Василівна Максименко. Алла Миколаївна, маючи великий практичний досвід роботи з учнівською молоддю, зокрема з питань підготовки до ЗНО, дала низку корисних практичних рекомендацій та окреслила актуальність вивчення біології й екології. Олеся Миколаївна надала вичерпну консультацію майбутнім вступникам щодо можливого вибору спеціальностей та відповідного переліку сертифікатів УЦОЯО. Лариса Василівна наголосила на важливості свідомого вибору майбутньої професії. Розповіла про перспективи працевлаштування випускників спеціальності Середня освіта, предметних спеціальностей Фізика, Математика, Інформатика. Зацікавила юнаків та дівчат прикладами наукових досліджень, якими займаються викладачі кафедри на чолі з доктором фізико-математичних наук, професором, членом Нью-Йоркської Академії Наук Іваном Івановичем Качуриком. «Ми не маємо права робити вибір за дитину, але наш обов’язок дати відповіді на її питання щодо професії, яка може стати справою всього її життя, можливістю успішної самореалізації», – так прокоментували свою роботу члени профорієнтаційної групи.

Корисною була зустріч не тільки для школярів, а й для вчителів, адже на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка розпочався набір на курси підвищення кваліфікації.

Слова вдячності за надану можливість спілкування з учнями висловлюємо директорам загальноосвітніх закладів Надії Іванівні Ащауловій, Ганні Миколаївні Чмирьковій, Тетяні Олександрівні Мурашко і запрошуємо до співпраці.

 

 

 

18 вересня 2019 р. на факультеті природничої і фізико-математичної освіти стартувала профорієнтаційна кампанія. Перший візит відбувся до ППК Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Зустріч зі студентською молоддю освітнього закладу провели доцент кафедри біології та основ сільського господарства Олеся Миколаївна Мегем і старший викладач кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Оксана Володимирівна Заїка. У ході спілкування була надана детальна інформація про особливості вступу та навчання в Глухівському НПУ ім. О. Довженка.

Факультет природничої і фізико-математичної освіти висловлює щиру подяку за сприяння в організації заходу та багаторічну плідну співпрацю заступнику директора з навчально-виховної роботи ППК Глухівського НПУ ім. О. Довженка Зої Василівні Туряниці.

Усім працівникам та здобувачам освіти бажаємо наснаги в новому навчальному році!

Успішне майбутнє – це правильний вибір, зроблений сьогодні.

З офіційним візитом і з метою проведення профорієнтаційної роботи, доцент Бурчак Станіслав Олександрович завітав сьогодні на урочисту частину в ППК ГНПУ ім.О.Довженка. Викладач привітав присутніх з новим навчальним роком, звернувся до першокурсників, а також вручив подяку колективу коледжу за допомогу в профорієнтації та з надією на подальшу співпрацю.

Світлина від Liana Burchak.
Світлина від Liana Burchak.
Світлина від Liana Burchak.
Світлина від Liana Burchak.