Чим цікава спеціальність «Біологія, здоров’я людини і психологія»? 

Колектив кафедри біології, здоров’я людини та методики навчання продовжує серію онлайн зустрічей з випускниками закладів освіти

14 грудня 2023 р. відбулася профорієнтаційна зустріч зі студентами випускного курсу Комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка», організована факультетом природничої і фізико-математичної освіти.

29 листопада 2023 р. за ініціативи кафедри фізико-математичної освіти та інформатики відбулася зустріч з учнями 11 класу Середино-Будського ліцею № 2. Традиційним був діалог про спеціальності нашого університету, особливості навчання, підготовчі курси до НМТ та всі переваги бути частинкою довженківської спільноти. Насамкінець модератор зустрічі, Роман КУХАРЧУК, на цікавих прикладах продемонстрував, чому вивчати фізику, математику та інформатику корисно не тільки для майбутньої професії, а й для життя.

Сьогодні учнівська молодь потребує особливої підтримки. Мудрість дорослих полягає не в тому, щоб обирати за дітей найкраще, а створити всі умови для їхнього самостійного вибору омріяної професії.