Майбутні абітурієнти та їхні батьки 22квітня завітали до факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, щоб ознайомитися з його спеціальностями та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

У коридорах корпусу №7 університету були розгорнуті інформаційні стенди за спеціальностями факультету.Тож одразу після реєстрації гості мали можливість поспілкуватися біля них з викладачами та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.

Утім найбільше інформації чекало на них під час зборів у великій аудиторії №312.

Відкрила офіційну частину Дня відкритих дверей декан факультету природничої і фізико-математичної освіти кандидат педагогічних наук, доцент Хроленко Марина Володимирівна. У своєму виступі вона розповіла про спеціальності факультету ПФМО, загальні питання вступу до ГНПУ ім. О. Довженка та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Окрім того, вона надала інформацію про університет, факультет  і про ті можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.

Докладніше про цьогорічні умови вступу розповіла голова профорієнтаційної ради факультету ПФМО ГНПУ ім. О. Довженка Мегем Олеся Миколаївна. Вона, зокрема, зупинився на переліках конкурсних предметів за напрями підготовки. Насамкінець вона звернула увагу авдиторії на те, що практично вичерпну інформацію щодо вступу можна отримати на сайті Приймальної комісії та на її сторінках у соціальних мережах. Остання частина її виступу, як і завжди на таких заходах, була присвячена відповідям на численні запитання гостей.

Заслуговував на увагу виступ студента-магістранта ФПФМО Лельоткіна Володимира, який доніс інформацію до вступників про перспективи та переваги навчання за спеціальностями ФПФМО. На власному прикладі довів можливості реалізації творчого потенціалу в університеті.

На завершення зустрічі Хроленко Марина Володимирівна вручила сертифікати вступникам, які відвідували безкоштовні підготовчі курси на ФПФМО.

А проте програма Дня відкритих дверей вичерпана ще не була. Його подальша робота продовжилася безпосередньо на кафедрах і в лабораторіях факультету. Гості мали змогу отримати безкоштовну допомогу з питань складання ЗНО з біології, фізики та математики; майстер-клас із екзаменів за якими випускники вступають на скорочений термін навчання. Було проведено другий тур Всеукраїнської олімпіади з предметів ЗНО для вступників на базі повної загальної середньої освіти. Також гості мали змогу поспілкуватися з викладачами кафедри і студентами за чашкою чаю.

День відкритих дверей на факультеті проводиться щорічно, що сприяє активному залученню молодого покоління до навчання в університеті.

Голова профради факультету доц. Мегем О.М.