Сучасній молодій людині досить складно здійснити вибір професії з урахуванням покликання, нахилів, здібностей через те, що варіантів вибору кар'єри у сучасному суспільстві досить багато, а молоді люди ще не достатньо орієнтуються в особливостях різних професій.

З метою правильного, адекватного вибору випускниками шкіл майбутньої професії та популяризації спеціальностей Біологія, Фізика та Математика ГНПУ ім. О. Довженка викладачами факультету природничої і фізико-математичної освіти у січні та лютому 2017 р. здійснено виїзди до Ковтунівського, Богданівського, Миронівського НВК, Воронізької ЗОШ І-ІIІ ступенів імені П. О. Куліша Шосткінського району; Мазівського, Руднєвського НВК Путивльського району, Путивльських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2; Ямпільських ЗОШ №1, №2, Дружбівського НВК, Дружбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ямпільського району, Середино-Будських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,№2.

Чисельність учнів 11-х класів становила 136 осіб. Вони отримали необхідну інформацію щодо вступу у наш навчальний заклад та ознайомилися з агітаційними матеріалами. Бесіди проходили в дружній, теплій атмосфері в режимі діалогу, задавалося багато питань. Відчувався інтерес випускників до подальшого навчанні саме в нашому університеті. Така робота і надалі буде проводитись викладачами факультету.

Голова профради факультету

Мегем О.М.