10.04.24 р. у дистанційному режимі відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики  "Педагогічна практика в профільній школі (на робочому місці вчителя математики й інформатики)" для студентів 50-61М-М групи  та "Педагогічна практика в профільній школі (на робочому місці вчителя фізики й інформатики)" для студентів 50-61М-Ф групи факультету природничої і фізико-математичної освіти  заочної форми навчання.

Результати захисту здобувачів свідчили про високий рівень їх практичної підготовки.  Звітна документація, розміщена в GoogleClass та виступи магістрантів продемонстрували  їхнє сумлінне ставлення до навчання та педагогічної справи.

Методист із математики та інформатики – Сухойваненко Л.Ф. Методист із фізики та інформатики – Качурик І.І. Груповий керівник – Кузьмінський А.І. Консультанти із психології – Ільїна Н.М., Мисник С.О.