Квітень цього року радує нас сонцем та теплом! Природничникам важко втриматись від того, щоб щось у квітні не посадити нові рослини! А особливо, якщо це для рідного університету на 150-річчя! Так ось і наш факультет не втримався! Вчора спільнота нашого факультету природничої і фізико-математичної освіти (студентство, викладачі, співробітники) добре попрацювали на толоці та висадили на території Глухівського національного педагогічного університету чималу кількість блакитних ялинок, туй та форзицій! Нехай радують око містянам, дають затишок та домівку біоті!. Дякую всім, хто долучився та підтримав! Особливо керівництву університету - ректору Олександру Курку, проректорам - Марина Хроленко Григорій Луценко за допомогу зі саджанців та безпосереднє долучення до нашої толоки!