Маємо результати тижня бьордвотчингу, що проходив за ініціативи кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін з нагоди Міжнародного дня птахів?
Хочемо відзначити найактивніших спостерігачів за птахами?. Серед наймолодших учасників: Святослав Ніколаєв, учень 2-А класу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Каріна Дмитренко, учениця 4-Б класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Дмитро Пушкар, учень 7 класу Первомайського НВК.
Серед здобувачів вищої освіти: Роман Школа (31-Б група), Анна Поправко (11-Б група) та Лада Радченко (32-ДО група)
Пишаємося нашими учнями та ученицями, студентами та студентками! І тим, що молодь обирає Природу!? Зичимо успіхів у нових цікавих проєктах!