Конкурс проводиться науково-дослідним центром «Інститут сімейної та молодіжної політики імені Олександра Яременка» Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

Серед 101 роботи до ІІ туру було допущено 37 робіт, серед них роботи здобувачів нашого університету: Бобрової Анжеліки Леонідівни (43-М група) – секція «Молодіжна участь і молодіжна робота в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (науковий керівник канд.пед.наук, доцент Заїка О.В.) та Добосовеч Марії Сергіївни (22-БФ(ск) група) – секція «Вплив епідемії COVID-19 на сфери життя молоді» (науковий керівник канд.біол.наук, доцент Луценко О.І.). Дівчата гідно представили свої наукові здобутки. Бажаємо молодим науковцям не зупинятися та продовжувати наукову діяльність.