З 12.04.2021 по 16.04.2021 на факультеті природничої та фізико-математичної освіти був проведений тиждень математики. Впродовж тижня на факультеті були організовані та проведені круглі столи «Сучасні цифрові технології» (13.04.2021 р.) та «Дослідження космічного простору: сучасність і перспективи» (15.04.2021 р.).
На заході «Сучасні цифрові технології» всі присутні мали нагоду ознайомитися з доповідями:
кандидата педагогічних наук Рябка А. В. на тему «Цифрова культурна спадщина. Досягнення українців у світових ІТ», де було наголошено на вагомому внеску українців в розвиток інформаційних технологій;
кандидата педагогічних наук, доцента Бурчака С. О. на тему «STEM-освіта: сучасні досягнення та перспективи», де було акцентовано увагу на інтегрованому підході до вивчення природничих дисциплін;
кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Кухарчука Романа Павловича («Цифрові валюти: фантастика чи реальність?»), під час якої отримали відповіді на запитання «Що таке біткоін з точки зору інформатики?», «Для чого він потрібен?», «Які його переваги та недоліки?».
15 квітня було проведено захід «Дослідження космічного простору: сучасність і перспективи», під час якого дізналися про радіотелескопи в Україні, їх розміщення та задачі; про космічні місії NASA PSP (Parcer solar probe) та June (Jupiter Polar Orbiter); про запуск місії «Марс-2020», яка відбулася 30 липня 2020 р.
Доктор фізико-математичних. наук, професор, старший науковий співробітник Радіоастрономічного інституту НАН України Калініченко М. М. розповів про внесок України у підкорення космосу, про наземний супровід системою низькочастотних радіотелескопів УТР-2-УРАН-ГУРТ міжнародних космічних місій, про українські радіотелескопи (УРАН-3 (Львів), УРАН-2 (Полтава), УТ-2, ГУРТ (Харків), УРАН-4(Одеса)) та їх задачі.
Доктор педагогічних наук, доцент Кугай Н. В. ознайомила учасників заходу з цікавою інформацією про сонячний вітер та космічні місії NASA PSP (Parcer solar probe) та June (Jupiter Polar Orbiter).
Доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету технологічної і професійної освіти Грудинін Б. О. представив інформацію про метеорну активність в радіодіапазоні на основі реєстрації частини перевипроміненої енергії від наземних трасляторів телерадіомовлення.
Прокопець Т. О. розповіла про марсехід, «Персеверанс» в Лабораторії реактивного руху 17 грудня 2019 року та запуск місії «Марс-2020».
У заходах прийняли участь понад 40 осіб.
Дякуємо доповідачам за цікаві та актуальні доповіді !!!

Посилання на відео:
Цифрова грамотність https://drive.google.com/file/d/1azrWF78nv3Al3Q7G7_StLtd4c0ZrBcB0/view?usp=sharing 
Космічні дослідження https://drive.google.com/file/d/1wYa5Xoqk_uO27aWHTD3NB03YeGfy3BnO/view?usp=sharing