16 квітня на факультеті природничої і фізико-матемачної освіти Глухівського національного педагогічного університту імені Олександра Довженка була проведена інформаційна година на підтримку Акції Держлісагенства «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ» та до Дня довкілля, який цього року відмічався 17квітня.
На заході були прмисутні гості: співробітник Гетьманського національного природного парку доктбіолнаук Панченко Сергій Михайлович та співробітник Глухівського лісгоспу Баранов Микола Васильович.
Панченко С. М. ознайомив присутніх з різноманіттям лісів Сеймського регіонального ландшафтного парку, що мають природоохоронне та історико-культурне значення.
Баранов М. В. розповів про труднощі ведення лісового господарста, про проведення рубок-догляду в лісах, про затрати на вирощування лісів по Глухівському лісгоспу та по Сумській області вцілому, наголосив на особливостях Спадщанських лісів.
Викладач кафедри біології та основ сільського господарства Коваль Л. В. продовжила виступи гостей цікавою доповіддю про еколого-фізіологічні аспекти процесу фотосинтезу у лісових біоценозах, про світловий режим під наметом лісу, про ліси України та їх біотичну продуктивність у європейському екоресурсному вимірі.
У заході прийняло участь більше 40 учасників.
Дякуємо учасникам за змістовні доповіді та цікаве спілкування!