ЗВІТ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПРИРОДНИЧОЇ І ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ

ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2021-2022 н.р.

1. Затверджено план виховної роботи факультету природничої і фізико-математичної освіти на 2021 – 2022 н. р.(вересень 2021 р.).
  2. Затверджено плани виховної роботи кураторів в академічних групах на 2021 – 2022 н. р.
  3. Проведено вибори студентського самоврядування на факультеті (жовтень 2021 р.).
  4. Сформовано студентське самоврядування: обрано членів студентського самоврядування, старост груп (жовтень 2021 р.).
  5. Здійснено випуск студентами 1-го курсу стінгазет «Знайомтесь – це ми!»
  6. Проведено соціологічне опитування здобувачів 1-го курсу щодо визначення напрямків розвитку інтересів (вересень 2021 р.).
  7. Проведено благодійну акцію-ярмарок «Подаруй частинку тепла!» (жовтень 2021 року).
  8. Організовано зустрічі з практичним психологом університету Рябком Ю. В. для студентів 1-го курсу на тему «Адаптація першокурсників в умовах вищої школи» (вересень 2021 р.) та для студентів старших курсів на тему «Вибір професії. Ринок праці. Професійна адаптація» (жовтень 2021 р.).
  9. В он-лайн режимі відвідано семінар-презентацію «Боголюбовська програма стажування» (17.09.21 р.).
  10. Прийнято участь у ІІ науково-практичному семінарі « Міжнародна академічна мобільність учасників освітнього процесу: реалії та перспективи» (29.10.21 р.) (в он-лайн режимі).
  11. Відвідано гостьову лекцію до Дня Збройних сил України кандидата історичних наук, завідувача наукового відділу Національного заповідника «Глухів» Юрія Олександровича Коваленка (06.12.2021 р.) (в он-лайн режимі).
  12. Прийнято участь у загальноуніверситетських заходах:

1) спортивних змаганнях «Всеукраїнський олімпійський урок», де команда ФПФМО зайняла І місце (вересень 2021 р.);

2) Загальноуніверситетському конкурсі «Студент року», де студенти факультету природничої та фізико-математичної освіти перемогли в номінаціях «Навчальна робота» (кращим визнано студента 43-М гр. Кургана Кирила Олеговича), «Громадська робота» (перемогу здобув студента 62М-Б гр. Понирко Сергій Федорович);серед кращих студентів-практикантів переможницею стала студентка 62М-Б групи Коваленко Катерина Василівна.

1. Проведено загальнофакультетські заходи:
  • «День пам’яті жертв Бабиного Яру» (вересень 2021 р.) (Самілик В. І. та студенти 41-Б гр.) (вересень 2021 р.);
  • «Козаччина – синонім свободи» (Відповідальні: Прокопець Т. О. та студенти 23-М гр.) (жовтень 2021 р.);
  • загальнофакультетський етап конкурсу «Студент року», за підсумками якого перемогу здобули: Понирко Сергій (62М-Б гр.) у номінації «Громадська робота», Банчукова Дарія (61М-М гр.) у номінації «Наукова робота», Поцелуєва Катерина (34-М(ск.) гр.) у номінації «Спортивна робота», Курган Кирило (43-М гр.) у номінації «Навчальна робота», Кандиба Аліна (41-Б гр.) у номінації «Культурно-масова робота», Солдаткін Олег (23-М гр.) у номінації «Волонтерська робота», Коваленко Катерина» (61М-Б) у номінації «Студент-практикант року» (грудень 2021 р.).
  1. Проведено кураторські години в академічних групах згідно планів виховної роботи кураторів за І півріччя 2021-2022 н.р. (протягом семестру), зокрема:
  • Бесіда на тему «COVID – 19: профілактика та вакцинація» в усіх академічних групах;
  • Бесіда «Я живу за законом!» у 12-Б(ск), 14-БП(ск) (Куратор: Бурчак Л. В.);
  • Бесіда «Проблеми працевлаштування в сучасних реаліях» у 62М-М, 62М-Ф гр. (Куратор: Кухарчук Р. П.);
  • Диспут «Перспективи та проблеми майбутньої професії» у 32-Б(ск) (Куратор: Кмець А. М.);
  • Бесіда «Кодекс честі студента» у 22-Б (ск) (Куратор: Полякова А. С.);
  • Відеолекторій «Декларація відповідальності людини Богдана Гаврилишина» у 34-М(ск) (Куратор: Сухойваненко Л. Ф.);
  • Інформаційна година «Первинний інструктаж здобувачів освіти 41-Б гр. з питань безпеки життєдіяльності на зимових канікулах і під час новорічних та різдвяних свят» (Куратор: Самілик В. І.);
  • Виховний захід «Знати сьогодні, щоб жити завтра» (до Дня боротьби зі СНІДом 01.12.21 р.) у 31-Б гр. (Куратор: Мегем О. М.);
  • Тематична лекція «Сумщина пам’ятає!» до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій у 43-М гр. (Куратор: Заїка О. В.);
  • Пізнавально-інтелектуальний захід до Дня української писемності та мови у 25-Інф. гр. (Куратор: Рябко А. В.).
  1. Висвітлено інформацію на сайті факультету та в соціальних мережах (звіти кураторів про проведені виховні години, інформація до Дня Гідності та Свободи, привітання з Днем працівників освіти, з днем захисника та захисниць України, Міжнародним днем студента тощо).
  2. Відзначено здобутки студентів факультету на загальнодержавному рівні:
  • Наказом МОН України №1037 від 29.09.2021 р. студенту факультету природничої і фізико-математичної освіти Троню Володимиру Володимировичу (62М-Б гр.) на І семестр 2021/2022 навчального року призначено академічну стипендію Президента України.
  • Студентка 34-М(ск) гр. Поцелуєва Катерина Андріївна зайняла 1-ше місце на Кубку України з жиму штанги лежачи у ваговій категорії 90 кг.

Підготувала                                                       Л. СУХОЙВАНЕНКО

Декан ФПФМО                                                 І. КОРЕНЕВА