ВИХОВНОЇ РОБОТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПРИРОДНИЧОЇ

І ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2020-2021 н.р.

1. Затвердження планів виховної роботи кураторів в академічних групах (вересень 2020 р.).
  2. Затвердження плану виховної роботи факультету природничої і фізико-математичної освіти на 2020 – 2021 н. р.(вересень 2020 р.).
  3. Формування (поновлення) студентського самоврядування: обрання студдекана, старост груп, членів студентського самоврядування (вересень 2020 р.).
  4. Проведення кураторських годин в академічних групах згідно планів виховної роботи кураторів за І півріччя 2020-2021 н.р. (протягом семестру).
  5. Проведення засідань студентського самоврядування.
  6. Відкриття сучасно обладнаного кабінету біології (8.10.2020).
  7. Оформлення фотозони до свята Хелловін (31.10.2020).
  8. Проведення благодійної акції-ярмарку (збір речей) до Дня студента! (листопад 2020 року).
  9. Висвітлення організації та проведення освітнього процесу на факультеті на сайті факультету та в соціальних мережах.
  10. Удосконалення структури сайту факультету щодо виховної роботи.
  11. Проведення соціологічного опитування студентів щодо проблем освітнього процесу та шляхів їх усунення.
  12. Прийняття участі у підготовці відеопривітання випускникам магістратури ФПФМО (січень 2021 р.).
  13. Проведення бесід кураторами зі студентами академічних груп в онлайн режимі щодо результатів проміжного контролю.
  14. Висвітлення інформації на сайті факультету та в соціальних мережах (звіти кураторів про проведені виховні години, відеопривітання випускникам магістратури, інформація до Дня Гідності та Свободи (21.11.2020), протидії тероризму тощо).
  15. Участь викладачів та студентів факультету у семінарі «Академічна доброчесність» (03.12.2020 р.).
  16. Досягнення студентів ФПФМО у навчальній та позанавчальній діяльності:
  • Студентам факультету призначено іменні стипендії:
  • Крук Марія (26-Ф гр.) – стипендія Президента України;
  • Поцелуєва Катерина (24-М (ск.) гр.) – стипендія Верховної Ради України;
  • Курган Кирило (33-М гр.) − стипендія голови Сумської обласної державної адміністрації;
  • Поцелуєва Катерина (24-М (ск.) гр.) здобула перше місце у Чемпіонаті Сумської області з пауерліфтингу (м. Суми, 2020).
  • У загальноуніверситетському конкурсі «Студент року» студенти факультету природничої та фізико-математичної освіти перемогли в номінаціях «Наукова робота» (кращою визнано студентку 62М-Б гр. Горбачову Ірину), серед кращих студентів-практикантів переможницею стала студентка 62М-М групи Балицька Марина.

Підготувала                                                       Л. СУХОЙВАНЕНКО

Декан ФПФМО                                                           І. КОРЕНЕВА