Відбувся захист педагогічної практики у 61МФ групі.

Студенти 61М-Ф групи факультету природничої і фізико-математичної освіти денної форми навчання звітували про  проходження педагогічної практики (Педагогічна практика в профільній школі (на робочому місці вчителя фізики й інформатики)), яка тривала з 19.02.2024 р. до 24.03.2024 р

Студенти охарактеризували бази практики, виконані завдання під час проходження практики, загальні, фахові компетентності, сформовані під час проходження практики. Поділилися проблемами, труднощами, що виникли у процесі практичної підготовки. Також розповіли про  поради, настанови академічної спільноти під час проходження педагогічної практики (викладачі, викладачі-методисти, групові керівники, учителі, практичний психолог та інші). Наприкінці учасники  поділилися порадами, побажаннями, пропозиціями щодо змісту програм практики, організації й проведення практичної підготовки, підготовки звітності, процедур захисту у майбутньому.