Сьогодні учнівська молодь потребує особливої підтримки. Мудрість дорослих полягає не в тому, щоб обирати за дітей найкраще, а створити всі умови для їхнього самостійного вибору омріяної професії.
Команда викладачів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка продовжує серію інформаційних зустрічей з одинадцятикласниками. Коротко про головне, доступно про важливе, з акцентом на актуальне й виключно у форматі діалогу. Викладачі університету, Наталія ГОГОЛЬ, Олена ЛУЦЕНКО, Павло БІЛІЧЕНКО, Роман КУХАРЧУК та Віталій ЮДЕНОК, відвідали малу батьківщину О. Довженка й поспілкувалися з випускниками освітніх закладів Мени та Сосниці Чернігівської області. Ознайомили молодь з освітніми програмами нашого вишу, перспективами навчання та можливостями подальшого працевлаштування. Зацікавили дистанційними підготовчими курсами до НМТ від провідних фахівці.
Щиро вдячні керівникам закладів освіти за співпрацю та теплу атмосферу зустрічей.