Нині в Україні особливо важливими професіями є професії військового і лікаря, що захищають нашу незалежність і життя, а також професія вчителя, що спрямована на формування майбутнього покоління свідомих, небайдужих, відповідальних громадян.

Саме тому молодь особливо під час війни має розвиватися, опановувати різні в державі професії, працювати на майбутнє країни. Не стояти на місці, не втрачати можливості. Бути поінформованим про можливості - вже половина успіху. Сьогодні, 26 жовтня 2023 року, мали можливість розповісти випускникам Сумського медичного училища та Сумського вищого професійного училища будівництва та дизайну про освітні програми Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка: особливості навчання, нові освітні програми, умови вступу, безкоштовні підготовчі курси.