Якщо вже маєш певні уподобання, але остаточне рішення ще не прийнято, то…
?‍?Крок перший – відвідуй офіційні сайти закладів освіти, дні відкритих дверей, майстер-класи та інші онлайн і офлайн заходи. Аналізуй, порівнюй та обирай!
?Крок другий – ознайомся з освітньо-професійними програмами спеціальностей, що тебе цікавлять. Зосередься на тому, що відповідає твоїм інтересам і, що буде актуальним на ринку праці, коли отримаєш диплом.
?‍♂️Крок третій – навчання має бути перспективним: нові можливості та знайомства, стажування та наукові відрядження, конкурси та творчі проєкти. Поцікався студентським життям обраного вишу та можливостями самореалізації.
?Крок четвертий – збирай бонуси. Хочеш мати додаткові бали та автоматично піднятися вище у рейтинговій таблиці? Тоді дій прямо зараз!
?Відвідуй дистанційні підготовчі курси, проходь підсумкове тестування та отримуй сертифікат, що гарантує нарахування додаткових балів.
?Бери участь в олімпіадах з предметів ЗНО на базі університету. Диплом переможця – це ще одна можливість мати додаткові бали.
?Пам’ятай про мотиваційний лист. Пиши, надсилай та отримуй переваги під час вступу. І поки хтось вагається, розкажи про себе і будь найкращим серед перших!
?Хочеш завжди бути в курсі актуальної інформації – стеж за оновленнями на нашому сайті http://pfm.gnpu.edu.ua