19 грудня студенти факультету природничої і фізико-математичної освіти відвідали Шалигінську спеціальну ЗОШ-Інтернат.

Студенти пригощали дітлахів солодощами(які були куплені за кошти з ярмарки),також дітлахам були передані речі,іграшки,певна канцелярія та книги.

Ми вельми вдячні за теплий прийом та за те,що адміністрація дозволила привітати дітлахів зі святом

Факультет також обєднався з Глухівським відділом молоді та спорту .Певна частина речей та солодощів з канцелярськими виробами була передана до Шосткинського реабілітаційного центру.

Хочеться висловити подяку кафедрі педагогіки та менеджменту освіти,а саме Луценку Григорію Васильовичу за надану макулатуру яку ми змогли здати та отримати певні кошти,що пішли на солодощі дітлахам. Коломійцю Миколі Борисовичу за наданий транспорт ,на якому ми змогли потрапити до Шалигінської спеціальної ЗОШ-Інтернат.

Вельми вдячні всім хто приймав участь у акції.

Світлина від Алини Кандиби.