28 жовтня – день визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього року – 74-річниця. І сьогодні в аудиторії 312 пройшов виховний захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні!», котрий зібрав усіх, аби згадати славний подвиг наших предків та зрозуміти, якою важкою ціною далася їм ПЕРЕМОГА, аби сьогодні ми жили спокійно й мирно у своїй суверенній державі – вільній Україні.
Захід відкрила декан факультету Хроленко Марина Володимирівна, зробивши акцент на визначну дату жовтня.
Традиційно лунали звуки гімну України, патріотичні тематичні пісні.
До вітального слова було запрошено Любивого Володимира Анатолійовича – помічника ректора з виховної роботи університету. Історичний екскурс окресленої тематики провів кандидат історичних наук – Крижанівський Віталій Михайлович.
Гарним доповненням заходу-пам'яті були відеохроніка та презентація з іменами видатних постатей Другої світової війни (зокрема, Сумщини і Глухівщини), а також їх портрети.
Їх імена на мармурі куто,
На граніті і на металі,
Щоб кожен їх знав:
«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»
І безвісти ніхто не пропав.
Символічною стала хвилина мовчання…Під звук метронома було запалено свічки і кожен подумав про щось своє, віддаючи данину пам'яті тим, хто викарбував ПЕРЕМОГУ!
Будьмо ж патріотами своєї Вітчизни. Не забуваймо, що ми – українці. Бережімо рідну землю, національну гідність. Нехай кожен з вас відчує гордість за нашу державу, за наш рідний край.
Дякуємо всім, хто долучився до проведення виховного заходу!