ФПФМО здійснює ґрунтовну підготовку майбутніх фахівців. Доказом цьому, окрім навчальних занять, участі в конференціях, семінарах, олімпіадах і т.п., можуть слугувати й виховні заходи. Зокрема, 25 жовтня 2018 року проведено інформаційну годину на тему «К.Ф.Лебединцев – математик, педагог-новатор, методист» (до 140-річчя з Дня народження вченого). Організацію і проведення заходу було покладено на студентів 43-М групи (куратор Бурчак С.О.).
Завдяки зусиллям студентів, було знайдено цікаву інформацію про життєвий і творчий шлях К. Лебединцева. Зокрема, з’ясовано, що Костянтин Феофанович все життя присвятив саме українській освіті, оскільки вчився й працював у Києві. Він був автором багатьох видань, у тому числі й підручників з педагогіки, методики, математики.
Вважаємо, що подібні заходи всебічно формують особистість майбутнього вчителя в новому освітньому просторі.