З 10 по 15 червня 2018 року факультет природничої і фізико-математичної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка у рамках розширення співпраці, що обумовлена проектом кредитної мобільності Erasmus+ між Глухівським НПУ ім. О. Довженка та університетом Афьон Кокатепе (Туреччина) приймав шанованих гостей з Туреччини. Делегація включала викладача університету Афьон Кокатепе (Туреччина) Юнуса Емре Юкселя та його дружину Туче. Університет представляв проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків В.П.Зінченко, який виступив з вітальним словом, представивши турецьких гостей професорсько-викладацькому складу та студентам.
Гості відвідали Музей старовинної книги, Музей історії, фізичні аудиторії Університету, Краєзнавчий музей, міський Центр позашкільної освіти, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3. Науковці з Туреччини брали участь у семінарах, круглих столах, бесідах з учнями і вчителями.
Під час екскурсій до закладів загальної середньої освіти і міського Центру позашкільної освіти гості оглянули виставку творчих робіт учнів, переглянули проекти, над якими працюють учні молодшої та старшої школи, відвідали заняття дослідницьких гуртків, переглянули виступ учасників хореографічної студії.
Зустріч з гостями була надзвичайно продуктивною для обох сторін, оскільки упродовж усього періоду перебування науковців в Україні сторони мали змогу обмінятися досвідом роботи, покращити свої мовленнєві навички, детальніше ознайомитися з культурою країн та навіть покуштувати національні страви. Упродовж усієї зустрічі не припинялися розмови про взаємозв’язки та дружбу між Туреччиною і Україною.
Сторони відзначили, що співробітництво – це впевнений крок до зближення народів, дружби, освітянської взаємовиручки і поваги один до одного (доцент Борис Грудинін)