РОБІТЬ ЯК МИ, РОБІТЬ КРАЩЕ НАС!
ФПФМО може пишатися своїми досягненнями. Це осередок людей з могутнім потенціалом! Як переконатися? Та дуже легко. Судіть самі. Вчора лишень хвойні висадили, а сьогодні вже нова акція, й знову екологічна.
Вже багато років поспіль наш факультет активний організатор екологічної акції «Чистий берег». Цього року дата заходу припала на 15 травня. Разом із приватним підприємцем Володимиром Івановичем Романенком та працівниками магазину «Лотос», активісти факультету стартували від 7-го корпусу університету (вул. Терещенків, 45) і вирушили на Павлівське озеро.
Куратором акції від студентської спільноти виступила Фесенко Катерина, студентка 61-МБ групи. Також приєдналися до акції: декан ФПФМО Хроленко М.В., викладачі, чисельна кількість студентів ФФІ, ФПФМО та ФТПО, учні Глухівської ЗОШ 1.
Масштабно, весело, драйвово, а головне – корисно!!!
Переглядайте цікаві фото від Гапонова Сергія.