Спілкування з успішними та творчими людьми, справжніми професіоналами своєї справи завжди надихає. Це не лише приємні емоції, а й нові знання, досвід. Факультет природничої і фізико-математичної освіти гостинно запрошує всіх, хто готовий поділитися зі студентством та нашою академічною спільнотою своїми думками, ідеями, здобутками, досвідом!
Ось і у наступний четвер, 11.04.2024 р. о 17.30 відбудеться зустріч з професіоналом своєї справи, Ольгою Миколаївною Мірошниковою, заступницею директора школи І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва, методистом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Київського столичного університету імені Бориса Грінченка; методистом відділу змісту освіти Інституту розвитку освіти, тренеркою НУШ. Зустріч буде присвячена питанням інклюзивної освіти у базовій школі.