Цієї зими світ побачила довгоочікувана книга моєї колеги – Надії Василівни Хлонь, доцента кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Людини, яка сама є маленькою енциклопедією, коло наукових інтересів відображає її багатогранність: краєзнавство і туризм, скандинавська ходьба, фотографія і, звісно, професійна підготовка майбутніх фахівців до викладання природничих дисциплін в загальноосвітніх закладах. У підручнику «Землезнавство» Ви знайдете інформацію про географічну оболонку Землі, яка є об’єктом вивчення землезнавства, базові поняття про Всесвіт, Галактику, Сонячну систему, відомості про склад, будову, розвиток літосфери, атмосфери, гідросфери і біосфери та багато іншого. Ця книга стане в нагоді студентам-біологам, вчителям нової української школи, а також учням, які захоплюються вивченням природничих наук. Усі, хто зацікавився інформацією, звертайтесь за довідкою. (В.І. Самілик)