21 листопада 2017 р. відбулось засідання студентського наукового товариства факультету. На нього були запрошені студенти-першокурсники. Відповідальна за наукову роботу студентів Хлонь Надія Василівна за допомогою презентації розкрила сутність і зміст наукової роботи, яку здійснюють студенти нашого факультету, ознайомила з її основними формами і напрямками, показала досягнення студентів протягом останніх років як на всеукраїнському, так і міжнародному рівнях і намагалась переконати першокурсників, що неможливо стати справжнім фізиком, математиком, біологом, не займаючись науковою діяльністю.
Голова студентського наукового товариства факультету Міськова Олена, опираючись на власний досвід багаторічних наукових досліджень, поділилась зі своїми враженнями від участі в конкурсах наукових робіт і олімпіадах і порадила студентам починати активну наукову діяльність уже з першого курсу.
В організації цього заходу допомагали голова наукового відділу факультету Горбачова Ірина й її замісник Леонтенко Аліна.
Сподіваємось, що кожен з наших першокурсників згодом вибере для себе найцікавіший науковий напрямок і буде плідно працювати, досягаючи високих результатів у наукових пошуках. Тож побажаємо їм творчих успіхів!

Голова Ради СНТ факультету
Міськова Олена