Кураторська година на тему: «Декларація відповідальності людини» Богдана Гаврилишина була проведена  у 34-М(ск) групі 07.12.21 року

Цьогоріч українці вперше відзначали Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

У такий спосіб зміст «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина набуде нового суспільного звучання та глибшого переосмислення в думках сучасних особистостей, які, за твердим переконанням автора Декларації, повинні брати на себе відповідальність на всіх рівнях життя.

У 2014 році, Богдан Гаврилишин, який працював на світовому рівні як член Римського клубу, очільник Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, співзасновник Світового економічного форуму в Давосі, написав 15 ефективних пунктів для здорового й успішного майбутнього людства − «Декларацію відповідальності людини».

Богдан Гаврилишин напрацював 15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища, зусиллями й прагненнями зберегти культурні надбання країни й людства та щирою взаємодією зі світом.

Під час заходу студенти ознайомилися з біографічними відомостями Богдана Гаврилишина та 15 пунктами його декларації. Підсумовуючи інформацію, здобувачі виразили своє бачення до зазначеної тематики, відповівши на запитання «Що для мене означає слово «відповідальність»?»