Викладачі факультету природничої та фізико-математичної освіти 5 березня 2024 року спільно із студентами ОПП "Біологія та здоров'я людини та природознавство", "Біологія та здоров'я людини та фізична реабілітація" та "Біологія та здоров'я людини та психологія" прослухали цікаву онлайн лекцію провідних науковців США за програмою «Visiting-professor».

Лекція на тему: «Докази та обґрунтування використання фізичної активності в онкологічному лікуванні». Спікери були дуже цікавими, дискусія була активною протягом самого виступу лекторів, багато запитань до доповідачів.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: текст «dbom Lastre aus FS iniam Inna InnaKartavenko Kartavenko Vie Mapin Ao6oceB.. nycToBoйToBa.. Horlainova Vale.. Challenging Impairments vs Managing Impairments Muscle Mass Strength Bone Health Quality of Life Cardio-metabolic Health Incontinence Sexual Dysfunction Bone Metastases nlowye Leeet 05.05.2024»

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 8 людей, телефон та текст «15:01 68% Zoom BblйTи люAmилa BawyK Liudmyla Vashchuk Maksym Moroz Ciaran Fairman Olena Lutsenko rHny m. AoBжeHKa BaлeHTиHa camлиK 2 InnaKoreneva eva Inna BKлю4иTb... ocTaHoBиT. y4acTHиKи y4acT 4aT peaKuии noAeл <»