У лютому 2024 року розпочалася реалізація програми академічної мобільності між Рівненським державним гуманітарним університетом і Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка.
Лекція з теми "Особливості вивчення інтегрованих курсів природничої освітньої галузі у Новій українській школі" відбувалась у змішаній формі: здобувачі вищої освіти РДГУ навчались в аудиторії, а здобувачі вищої освіти ГНПУ - онлайн.
Така академічна мобільність дає можливість студентам ознайомитись із освітнім процесом в іншому ЗВО, специфікою методики навчання викладачів університетів-партнерів, здобути нові знання та досвід, а також налагодити співпрацю зі своїми ровесниками з інших регіонів України.
Здобувачі РДГУ теж мали змогу обрати освітні компоненти для вивчення в ГНПУ імені Олександра Довженка.
Але про це - в наступних публікаціях...
На зображенні може бути: 8 людей, люди навчаються та текст
На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються, стіл та текст