14 січня 2023 року викладачами та співробітниками кафедри біології та основ сільського господарства проведено зустріч з майбутніми вступниками.
Планомірна робота кафедри з професійної орієнтації молоді закладів освіти Сумщини, Чернігівщини упродовж І півріччя цього навчального року уможливила організацію й проведення такого онлайн-заходу. Марина Хроленко, завідувачка кафедри біології та основ с/г, привітала учасників зібрання, провела віртуальну екскурсію по університету, познайомила з освітніми програмами факультету природничої і фізико-математичної освіти. Олеся Мегем, заступниця відповідального секретаря приймальної комісії Глухівського НПУ ім. О. Довженка, закцентувала увагу випускників закладів освіти на особливостях цьогорічної вступної кампанії, проінформувала про роботу підготовчих курсів на базі університету.
19 вступників, які долучилися до зібрання й планують обрати педагогічний фах біологічного профілю, - це результат цілеспрямованої індивідуальної (адресної) роботи з майбутніми здобувачами вищої освіти всього колективу кафедри. Профорієнтаційна робота триває!
Запрошуємо на навчання всіх бажаючих!