Факультет природничої і фізико-математичної освіти продовжує профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл. 15.09.21 викладачі факультету завітали до Мутинської та Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також до Тулиголівського ліцею Кролевецької районної ради. Зустріч з майбутніми абітурієнтами пройшла у дружній атмосфері, учнів 11 класів цікавили умови вступу у 2022 році, перелік спеціальностей університету, підготовчі курси для складання ЗНО, особливості написання мотиваційного листа, можливість навчатися за дуальною формою освіти, а також програми міжнародної академічної мобільності університету. У підсумку, більшість учнів виявили бажання завітати на екскурсію до ГНПУ ім. О.Довженка. Профорієнтація триває!