14 грудня 2023 р. відбулася профорієнтаційна зустріч зі студентами випускного курсу Комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка», організована факультетом природничої і фізико-математичної освіти.
Головний спікер заходу, Ліана БУРЧАК, ознайомила молодь з особливостями вступної кампанії у 2024 році та освітніми програмами. Звернула увагу на можливість академічної мобільності та дуальної освіти, розповіла про насичене студентське позанавчальне життя навіть в умовах дистанційного формату, про готовність до співпраці та прозорість внутрішньої політики університету, попит на професії та перспективи працевлаштування.
Завідувачка кафедри біології, здоров’я людини та методики навчання, Олеся МЕГЕМ, запросила випускників до співпраці в рамках студентської наукової конференції.
Дружні відносини факультету з медичним коледжем засвідчують свою результативність та вдале поєднання медичної та педагогічної галузей.