Продовжується відеолекторій для здобувачів вищої освіти ФПФМО.
Відповідно до рішення вченої ради факультету продовжуємо роботу зі здобувачами щодо їхньої обізнаності про ОПП та освітній процес. Чергове зібрання відбулося зі здобувачами вищої освіти та академічною спільнотою 12 квітня 2023 року о 14.00. в дистанційному режимі. Тема "Положення нормативних документів ЗВО, що регламентують процедуру проведення контрольних заходів" (Бурчак Л.В.).
У ході зібрання доцент Бурчак Л.В. ознайомила здобувачів із основними термінами щодо контролю їхніх навчальних досягнень, його видами та формами, наголосила на віртуальному супроводі нормативних документів щодо окресленого питання на сайтах університету та факультету, а також сконцентрувала увагу на процедурі оскарження результатів контрольних заходів у нашому ЗВО.
Сподіваємося, що дана зустріч була корисною для здобувачів і сприяла систематизації їхніх знань щодо контролю навчальних досягнень.
Разом до Перемоги!