Праця, розвиток та самонавчання – запорука вдосконалення знань, умінь та компетентностей, які згодом ти зможеш передати своїм студентам через освітні компоненти.
Сьогодні 27.02.2023 року викладачі кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Інна Коренева, Олена Луценко, Алла Кмець, Валентина Самілик прийняли участь у онлайн-вебінарі – «Огляд платформи Labster та її функцій».
Інноваційну платформу презентували іноземні розробники.... Зокрема викладачі були ознайомлені із тим, як ефективно використовувати ці симуляції на навчальних курсах. Було озвучено та обговорено найкращі методи роботи з Labster: як отримати доступ до сертифікаційного курсу для викладачів цифрових наук, як додати студентів, вибрати правильні симуляції та як навчати за гібридним сценарієм серед інших аспектів. Презентована платформа дає можливість імітувати виконання дослідів, лабораторних робіт, викласти теоретичний матеріал, проконтролювати результати навчання за допомогою тестових завдань.