Підведено підсумки загальнофакультетського етапу конкурсу «Студент року».  Було запропоновано 12 кандидатур здобувачів факультету природничої і фізико-математичної освіти в 7 номінаціях: «Громадська робота», «Наукова робота», «Навчальна робота», «Спортивна робота», «Волонтерська робота», «Культурно-масова робота», «Студент-практикант року». Основна мета конкурсу  - це виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійного розвитку особистості здобувачів, створення умов для їх всебічної самореалізації.

Підведення підсумків у всіх номінаціях здійснювалося за критеріями: участь у громадському житті факультету та університету; середній бал залікової книжки; відвідування занять; участь у спортивних заходах; участь у художній самодіяльності; участь у наукових заходах.

Переможці факультетського етапу рекомендовані до участі у другому турі конкурсу.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів, натхнення, нових творчих звершень та перемог!