8 вересня 2022 року студенти факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка разом з викладачами М. Хроленко, О. Мегем, В. Самілик мали змогу долучитися до гостьової лекції із зоології, яку провів Куйбіда Віктор Віталійович – заслужений працівник освіти України, декан факультету фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доктор історичних наук, професор кафедри біології, методології і методики навчання Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.
Лекція-візуалізація на тему «Народні назви риб, земноводних, плазунів, птахів, ссавців, зумовлені біологічними особливостями тварин» проведена як завжди цікаво, жваво, на високому науковому рівні. Лектор закцентував увагу на красі й багатстві української мови, різноманітності та влучності народних назв тварин, які увиразнюють особливості їхньої будови, життєдіяльності, особливостей розвитку і розмноження.
Щиро вдячні Віктору Віталійовичу за обмін досвідом і запрошуємо для подальшої співпраці!