На урок до університету. Не дивуйтесь, тут немає помилки. Дійсно на урок до кабінету біології та методики її навчання завітали сьогодні учні шостого класу КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою на чолі з вчителькою Савицькою І.М.

Чому на урок? Тому що завдяки сучасному обладнанню кабінету, учні могли не тільки на власні очі побачити одноклітинні організми, попрацювати з об'ємними та аплікаційними моделями, а й відчути себе справжніми дослідниками-детективами. Протягом уроку всі працювали активно: «знімали маски» з невідомих істот, виготовляли тимчасові мікропрепарати, розглядали під мікроскопом представників мікросвіту, переглядали слайди презентації, отримали нові знання та незабутні враження. Урок минув занадто швидко. Чекаємо на нові зустрічі!