Перше робоче місце - це важливо! Чи є вакансії? Які? Чи можна продовжити навчання в аспірантурі? Які особливості дуальної освіти?
Відповіді на ці та інші питання прозвучали 9 грудня 2021 року на факультеті ПФМО під час зустрічі здобувачів, роботодавців (директорів шкіл та ліцеїв), представників академічної спільноти та менеджменту університету з питань працевлаштування. Зустріч організована центром допрофесійної освіти, працевлаштування та додаткових освітнії послуг Глухівського НПУ ім. О.Довженка. Дякуємо за співпрацю та презентацію вакансій директорці Сумської спеціалізованої школи №10 Купрєєвій Н.М, директорці Дубовицького ліцею Корсун О.А. Щира подяка завідувачці аспірантури та докторантури Глухівського НПУ ім. О.Довженка Данильченко І.Г. та нашій заступниці декана, куратору дуальної освіти від факультету Мегем О.М. за корисну інформацію та участь у зустрічі!
Сподіваємося, що наші здобувачі оберуть для себе таке перше робоче місце у закладі загальної середньої освіти, що сприятиме їхній самореалізації та професійному зростанню!