Студенти та викладачі Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка займались пошуками рідкісних видів рослин на території Сеймського регіонального ландшафтного парку. Чергова екскурсія в рамках проекту "Study of rare plants of Seymskiy Regional Landscape Park (Ukraine, Sumy Oblast)" завершилась успіхом. Була знайдена чимала популяція коручки чемерникоподібної (Epipactis helleborine), занесеної до Червоної книги України. Ця дика орхідея ще не почала квітнути, а от наперстянка великоквіткова (Digitalis grandiflora) - регіонально рідкісний вид, як раз на піку цвітіння. Бонусом стала знахідка квітуючого гладіолусу (Gladiolus tenuis).
Якщо є природоохоронна територія, то треба не лише знати, а й побачити, зрозуміти, відчути те, що там охороняється.