27 травня 2021 р. студенти факультету природничої і фізико-математичної освіти прийняли участь у краєзнавчих історико-бібліографічних читаннях з нагоди оголошення 2020-2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні, організованих бібліотекою ГНПУ імені Олександра Довженка.
З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернулася директор бібліотеки А. В. Печена.
Про статистичну обробку даних фіксування в радіодіапазоні вторгнення метеорів в атмосферу Землі розповів доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету технологічної і професійної освіти Б. О. Грудинін.
Під час заходу також було заслухано повідомлення про рідкісні фонди з математики другої половини ХІХ ст.; математичні видання першої половини ХХ ст. у фондах наукового читального залу; математичну термінологію на сторінках довідкових видань кінця ХІХ-початку ХХ ст.; підручники з математики для початкової школи, укладені викладачами Глухівського НПУ ім. О. Довженка; довідники, словники, енциклопедії з математики у фондах бібліотеки; цікаві факти з математики на сторінках періодичних видань; правила пошуку тем з математичних наук в електронному каталозі бібліотеки.
На завершення заходу було запропоновано перегляд кінофільму «Послідовність Фібоначчі. Золотий перетин» та ознайомитися з виставковою літературою «Рідкісні фонди з математики другої половини ХІХ ст.».
Д я к у є м о о р г а н і з а т о р а м з а ц і к а в у і н ф о р м а ц і ю!