30 березня 2021 року викладачі та здобувачі факультету природничої і фізико-математичної освіти взяли участь у семінарі "Академічна доброчесність", що був організований навчальним відділом та бібліотекою Глухівського НПУ ім. О.Довженка.
Фахівець центру інформаційно-комунікаційних технологій навчального відділу Микита Журенко познайомив присутніх з основними нормативними документами країни, що розглядають поняття "академічна доброчеснсть", актуалізував знання присутніх про зміст та вимоги документів нашого ЗВО щодо академічної доброчесності, доступно на прикладах проілюстрував особливості технічної перевірки робіт за допомогою прогами StrikePlagiarizm.
Присутніх на семінарі було 100 осіб! Всі бажаючі, що були зареєстроані на семінар, але з технічних причини не змогли долучитися до заходу, можуть взяти участь у такокому ж семінарі, що відбудеться 06.04.2021 р. Оголошення про семінари "Академічна доброчесність" та лінки розміщено на електронній дошці оголошень факультету ПФМО у розділі "Семінари, конференції, зібрання".
Долучайтеся, освіжіть свої знання нормативних документів, отримайте можливість поставити свої запитання!