8 жовтня на факультеті природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулося урочисте відкриття сучасно обладнаного кабінету біології. З привітальним словом виступили ректор університету доктор історичних наук, професор Курок Олександр Іванович; завідувач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін, доктор педагогічних наук, професор Рудишин Сергій Дмитрович; викладач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін та завідувач кабінету біології Кмець Алла Миколаївна.
З нагоди урочистостей та свята Дня працівника освіти викладачі отримали грамоти та подяки.
Щиро вітаємо декана факультету природничої і фізико-математичної освіти, доктора педагогічних наук, доцента Кореневу Інну Миколаївну з отриманням нагрудного знака Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.». Бажаємо подальших професійних успіхів, досягнень, наснаги та невичерпної енергії.