Як відомо, Україна та Туреччина мають надзвичайно великі перспективи співпраці. Наш факультет також долучився до цієї програми. У зв’язку з цим, мали нагоду вітати в стінах ФПФМО представників Туреччини.
Студенти факультету відвідали заняттях викладача університету Ондокоз Майїс (Туреччина) – Тюркан Айбіке Акарджа. Вона розповіла про себе, свою країну та особливості навчання в університеті Туреччини. Лекція мала назву «STIM підхід в освіті». Друга частина була присвячена мистецтву ебру, у ході якого учасники мали можливість створити оригінальні картини власноруч. Захопливий процес, творчий, незвичайний. Слід зазначити, що ні мова, ні стереотипи різних країн не стали на заваді щирого і привітного спілкування. Дякуємо пані туркені і сподіваємося, що студентство отримало задоволення!

Світлина від Liana Burchak.