Доводити людині необхідність знань - це все одно що переконувати її у корисності зору. Немає сили більш могутньої, ніж знання; людина, озброєна знаннями, — непереможна. Тож, 24 січня 2019 року в аудиторії 312 відбувся І тур олімпіади з біології, у ході якого студенти мали змогу продемонструвати рівень своїх знань. Завдання були комплексного характеру, що включали теоретичну та практичну частину з різних біологічних дисциплін. Організацію та проведення олімпіади було покладено на кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри біології та основ сільського господарства Мигуна М.П. Результати проведеного туру ще узгоджуються, триває перевірка. А наразі фотозвіт.

Світлина від Liana Burchak.Світлина від Liana Burchak.
Світлина від Liana Burchak. Світлина від Liana Burchak.Світлина від Liana Burchak.